Dizi Haberleri

Ben Böyle Şansın izle | Ben Böyle Şansın Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

  

Ben Böyle Şansın izle | Ben Böyle Şansın Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Ben Böyle Şansın Filmi Yönetmeni : Samet Çakırtaş


Ben Böyle Şansın Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Özgür Esat Şentürk, Umut Ögmen, Zeliha Çakırtaş


Ben Böyle Şansın Filmi Fragmanı Full HD izle

Ben Böyle Şansın Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Ben Böyle Şansın Filmi Oyuncuları, Ben Böyle Şansın Filmi Yönetmeni, Ben Böyle Şansın Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Ben Böyle Şansın izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Ben Böyle Şansın Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Ben Böyle Şansın fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Ben Böyle Şansın Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz. 


Ben Böyle Şansın Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Ben Böyle Şansın Filmi Konusu Hikmet ve Salim, hayatları pek de yolunda gitmeyen iki yakın arkadaştır. Uzun süre bir şirkette stajyer olarak çalışan Salim, sonunda beklediği terfi haberini alır ve yönetici olur. Ancak hayallerine kavuştuğunu düşündüğü gün şirket iflas eder ve büyük bir borcun altına girer. Hikmet ise gönlünü kaptırdığı Yağmur’a aşkını ilan etmek için uzun zamandır bekler. Tam beklediği fırsatı yakalayıp, Yağmur’un hayatını kurtaran Hikmet, bu sırada bir grup serseriden dayak yer. Yaşadıkları şanssızlıklardan bıkan iki arkadaş, hayatlarına son vermeye karar verir. Ancak bu kararlarını uygulamak da hiç kolay olmaz.


Ben Böyle Şansın izle, Ben Böyle Şansın Filmi izle, Ben Böyle Şansın full izle, Ben Böyle Şansın tek parça izle, Ben Böyle Şansın hd izle, Ben Böyle Şansın Filmi Fragmanı, Ben Böyle Şansın Filmi Konusu  

Hiç yorum yok