Dizi Haberleri

Baba Parası izle | Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Baba Parası izle | Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


Baba Parası Filmi Yönetmeni : Selçuk Aydemir


Baba Parası Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut


Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD izle

Baba Parası izle, Baba Parası Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Baba Parası Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Baba Parası izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan Baba Parası Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek Baba Parası fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.Baba Parası Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.


Baba Parası Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Baba Parası Filmi Konusu Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibı olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.


Baba Parası izle, Baba Parası Filmi izle, Baba Parası full izle, Baba Parası tek parça izle, Baba Parası hd izle, Baba Parası Filmi Fragmanı, Baba Parası Filmi Konusu     


Hiç yorum yok