Dizi Haberleri

Bayi Toplantısı izle | Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Bayi Toplantısı izle | Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


Bayi Toplantısı Filmi Yönetmeni : Bedran Güzel


Bayi Toplantısı Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol


Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Full HD izle

Bayi Toplantısı izle, Bayi Toplantısı Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Bayi Toplantısı Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bayi Toplantısı izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan Bayi Toplantısı Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek Bayi Toplantısı fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.



Bayi Toplantısı Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.


Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Bayi Toplantısı Filmi Konusu Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediyor. Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini efnaflık yaparak sağlayan üç adamdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında kesişir. Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten ve hızlı etmekten başka çaresi yoktur.


Bayi Toplantısı izle, Bayi Toplantısı Filmi izle, Bayi Toplantısı full izle, Bayi Toplantısı tek parça izle, Bayi Toplantısı hd izle, Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı, Bayi Toplantısı Filmi Konusu



     


Hiç yorum yok