Dizi Haberleri

Cin Baskını izle | Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Cin Baskını izle | Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Cin Baskını Filmi Yönetmeni : Kadir Genç


Cin Baskını Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yağmur Çapal, Neslişah Ertürk, Göknil Gök


Cin Baskını Filmi Fragmanı Full HD izle

Cin Baskını izle, Cin Baskını Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Cin Baskını Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla. Cin Baskını izle Sinemada kısa süre içinde vizyona girmesi beklenen Cin Baskını Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenler sinema severlerin merakla beklediği filme ait fragman kısa süre önce yayınlandı. Sinema salonlarına büyük bir izleyici kitlesini çekeceği düşünülen filmin konusunu, filmde yer alacak oyuncuları merak edenler Cin Baskını fragmanı izleyerek ve yazımız içeriğini okuyarak bilgi sahibi olabilirler.Cin Baskını Full hd tek parça 1080p izlemek için gün sayanlar film fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler.


Cin Baskını Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Cin Baskını Filmi Konusu Cin Baskını, sınıf arkadaşını kıskanan ve onun kötülüğü için uğraşan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Ziynet ve Alev, aynı okulda okuyan iki gençtir. Ziynet, derslerinde oldukça başarılı olduğu gibi insanlarla da güzel ilişkiler kurmaktadır. Alev ise her zaman Ziynet'in gölgesinde kalmıştır. Ziynet'e karşı büyük bir kıskançlık besleyen Alev, onun mutsuz olmasını ister. Alev'in Ziynet'e karşı hissettikleri bir süre sonra takıntı haline gelir ve Zinyet'in mutsuz olmasını sağlamak için herekete geçer. Ziynet'e büyü yaptırmaya karar veren Alev, beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır.


Cin Baskını izle, Cin Baskını Filmi izle, Cin Baskını full izle, Cin Baskını tek parça izle, Cin Baskını hd izle, Cin Baskını Filmi Fragmanı, Cin Baskını Filmi Konusu   

Hiç yorum yok