Dizi Haberleri

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Yönetmeni : Hu Guan


Sekiz Yüz Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yi Zhang, Yao Chen, Augusta Xu-Holland

Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD izle

Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Sekiz Yüz Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla. Sekiz Yüz izle Sinemada kısa süre içinde vizyona girmesi beklenen Sekiz Yüz Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenler sinema severlerin merakla beklediği filme ait fragman kısa süre önce yayınlandı. Sinema salonlarına büyük bir izleyici kitlesini çekeceği düşünülen filmin konusunu, filmde yer alacak oyuncuları merak edenler Sekiz Yüz fragmanı izleyerek ve yazımız içeriğini okuyarak bilgi sahibi olabilirler.Sekiz Yüz Full hd tek parça 1080p izlemek için gün sayanlar film fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler.


Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Konusu Sekiz Yüz, Japon ordusuna karşı bir depoyu savunan 800 Çinli asker ve sivilin mücadelesini konu ediyor. 1937 yılında Çin-Japon savaşı sırasında sekiz yüz Çinli asker, tamamen Japon ordusuyla çevrili Şangay savaş alanının ortasında bir depo mahsur kalır. Kuşatma altında olan bulunan grup, hayatta kalmak için 4 gün 4 gece boyunca Japon kuvvetlerinin baskısına karşı zorlu bir mücadeleye girişir. 800 kişilik asker ve sivillerden oluşan ekibin, Si Hang deposunu savunurken sergilediği mücadele ile Çin halkının umudu ve cesareti haline gelir.


Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi izle, Sekiz Yüz full izle, Sekiz Yüz tek parça izle, Sekiz Yüz hd izle, Sekiz Yüz Filmi Fragmanı, Sekiz Yüz Filmi Konusu   

Hiç yorum yok