Dizi Haberleri

Randıman izle | Randıman Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Randıman izle | Randıman Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izleRandıman Filmi Yönetmeni : Mehmet Hoşnut

Randıman Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Salih Kalyon, Yağmur Ün, Kerim Aydemir

Randıman Filmi Fragmanı Full HD izle

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Randıman filmi izle nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Randıman filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Randıman filmi full hd tek parça Türkçe dublaj altyazılı izle için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.Randıman Full hd tek parça 1080p izlemek isteyen sinemaseverler bu yazımızda filmin konusunu okuyabilir fragmanını izleyebilirler. 

Randıman Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Randıman Filmi Konusu : Randıman, hazırlayacağı sunum için Ordu'ya giden genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kadın olan Filiz, Ferhat adında bir adamın patronu olduğu bir reklam şirketinde çalışır. Müşterilerini kaybetmemek için çabalayan Ferhat, bunun için Filiz’den çikolata ile ilgili iyi bir sunum hazırlamasını ister. Genç kadın, sunumu için çalışmaya fındığın diyarı olan ve çocukluğunun geçtiği Ordu’dan başlamaya karar verir. Ordu'ya gidip araştırmalara boğulan Filiz’e bu süreçte çocukken birlikte vakit geçirdiği Eşref ve ailesi de fazlasıyla yardımcı olur. Ancak köyde yaşanan esrarengiz olaylar, Filiz’in işlerini engeller. İstanbul’dan iş arkadaşlarının da köye gelmesi ile birlikte Filiz, kendisini birbirinden ilginç olayların içinde bulur. 

Randıman izle, Randıman Filmi izle, Randıman full izle, Randıman tek parça izle, Randıman hd izle, Randıman Filmi Fragmanı, Randıman Filmi Konusu

Hiç yorum yok