Dizi Haberleri

Akrep 8. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 28 Ocak 2021 Akrep 8. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Akrep 8. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Akrep 8. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Akrep 8. Bölüm 28 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Akrep Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Akrep 8. Bölüm izle ; Fikret, gizemli bir adamdan gelen telefonla eşi Berna’nın intihar etmediğini ve öldüğü gece evde birinin olduğunu öğrenir. Berna’nın ölümünün gizemini aydınlatmaya karar veren Fikret, Berna’nın ölümüne şahit olan adamın peşine düşer. Ancak Perihan da başka bir oyun kurunca, Fikret kendini yeni bir akrep kapanında bulacaktır.

 Fikret’i çocuklarının gözünden düşürmeyi başaran ve bütün planları kusursuz işleyen Ferda; Merve, Duru ve Aras üçgeninde giderek yükselen gerilimden ise son derece rahatsızdır. Merve’yi kendi yanında tutmak için yeni planlar yaparken, diğer kızı Ayşem ile ilgili sırrının Perihan’ın elinde olacağına ihtimal vermez. Oysa Perihan, Ferda’nın kızı olduğunu ortaya çıkardığı Ayşem’e hayatının şokunu yaşatır ve evlatlık olduğunu söyler! Anneannesi olduğu gerçeğini saklayarak, gerçek annesi hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracağının da sözünü verir. 

 Annesinin ölümünden sonra yaşananları sorguladıkça, annesinin intihar ettiği fikrinden uzaklaşan Duru da o gece yaşananları öğrenmek için sorular sormaya başlar. Önce babasının ilişkisi nedeniye şüphelendiği Selma’yla yüzleşir. Selma’nın o gece evde olan kişinin Ferda olduğunu işaret etmesi üzerine Duru, babası ve teyzesi arasında bir ilişki olabileceğinin farkına varır! Duru bu araştırmaları yaparken, gerçekleri bilen Aras, Duru’ya olan sevgisi ve vicdan azabı arasında tamamen kontrolden çıkacaktır. 

 İpek ve Şahin’in hızla gelişen ilişkisi herkesi yeni bir tavır almaya zorlarken; Perihan ise kızının ölümüyle ilgili şüphelerini artıracak yeni bir bilgiye ulaşır. Tüm şüpheleri Fikret’in üzerine toplayan bu bilgi sayesinde Perihan yeni bir oyun kurar.

Akrep 8. Bölüm Fragmanı

Akrep dizi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ – Perihan
Evrim Alasya – Ferda
Yusuf Çim – Aras
Beril Pozam – Ayşem
Taha Baran Özbek – Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül – Hacer
Esila Umut – İpek
Müge Su Şahin – Merve
Ahsen Türkyılmaz – Ece
Bekir Aksoy

Akrep 8. Bölüm izle, Akrep 8. Bölüm full izle, Akrep 8. Bölüm tek parça izle, Akrep 8. Bölüm ne zaman, Akrep 8. Bölüm kıyafetleri, Akrep 8. Bölüm ilk sahne, Akrep 8. Bölüm ön izleme, Akrep dizisi Yeni Son Bölüm izle, Akrep Dizisi 28 Ocak 2021, Akrep 8. Bölüm canlı izle, Akrep 8. Bölüm kesintisiz izle, Akrep 8. Bölüm 720p izle, Akrep 8. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok