Dizi Haberleri

Arka Sokaklar 572. Bölüm izle

Arka Sokaklar 572. Bölüm izle; Arka Sokaklar 572. Bölüm yeni son bölüm dizisi fragmanı tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Arka Sokaklar 572. Bölüm 1 Ocak yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Mesut, kimseye haber vermeden Servan’ı bulup işini bitirmek için sessizce ortadan kaybolur.Mesut, kimseye haber vermeden Servan’ı bulup işini bitirmek için sessizce ortadan kaybolur. Örgüt elemanlarından birinin yerine geçerek onlarla birlikte dağ a çıkıp Servan’a ulaşmak için yola çıkar. Bu arada ekip, Mesut’un bıraktığı notu bularak şaşkınlık içinde ne yapacaklarını planlamaya başlarlar.

Ekip, Servan’ı tek başına takip eden Mesut’ un başına birşey gelmeden biran önce ona ulaşmanın yolunu aramaya başlar. Bu arada Jandarma’dan gelen bilgi doğrulturunda Mesut’un izlediği rotayla ilgili bir bilgi gelir ve ekipte hemen peşinden yola koyulur. Bu arada jandarma örgüte ani bir baskın düzenler içerden de Mesut teröristlere karşı mücadele ederek teröristler etkisiz hale getirilir. Bu arada Servan peşinde Mesut’ un olduğunu öğrenir ve onlara pusu atmak için hazır beklemektedir.


Arka Sokaklar dizi konusu

Yüzyıllara meydan okuyan büyülü, gösterişli güzellikleri ile hayranlık uyandıran bir şehir; İstanbul. Bu gösterişin ardında ki arka sokaklarını değiştirip herkes için daha güzel güvenli ve daha ‘yaşanabilir’ bir yer haline getirmek uğruna her türlü kötülüğe ve belaya meydan okuyan cesur polislerimiz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde çalışan özel sivil polis ekibi, minibüsleri ile bu metropolün sokakların karış karış ve yeni kanunsuzluk türlerine karşı mücadele ediyor. Polisimiz çeşitli ilginç ve çeşitli insanlarla karşılaşır. Sizi zaman zaman gülümseten ve bazen kalp kırıklığına neden olan bu hikayelere; Rıza Baba, profesyonel yıllarının deneyimi ve ‘babalık’ ile yaklaşan ekibin diğer genç üyelerine rehber olur. Rıza Baba; Ekibe hem mesleği hem de yaşamı hakkında birçok öğreti öğretecek, unutulanları hatırlatacak. Kısacası polislerimizin ve ailelerinin hayatları ve İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek. sevinç, keder, sevgi ve yalnızlık içinde her zaman yanlarında olacaklar. İçlerinden biri sendelediğinde, hepsi ona destek olacak ve ayağa kalkacak.Arka Sokaklar dizi oyuncuları kimdir?

Zafer Ergin (Rıza Baba),
Şevket Çoruh (Mesut),
Özgür Ozan (Hüsnü),
İlker İnanoğlu (Engin),
Oya Okar (Selin),
Alp Korkmaz (Ali),
Ozan Çobanoğlu (Hakan),
Merve Oflaz (Bahar),
Nazlı Tosunoğlu (Nazike),
Yiğitcan Ergin (Cemal),
Ela Yörüklü (Ezgi),
Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),
Tunç Oğuz (Arda),
Yüsra Geyik (Zeliha),
Onur Bay (Tekin),
Kerimhan Duman (Tunç),
Ecem öz (Şule),
Elvan Dişli (Pınar),
Efe Günay (Haydarberk),
Ada Baykan (Zeyno Bebek),
Garip Kont

Hiç yorum yok