Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 28 Ocak 2021 Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm 28 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle ; Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da Züleyha'nın hanım ağalığı ile barış dolu yeni bir dönem başlamıştır. Hünkar'ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için tüm hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik! Düğün, uzun bir aradan sonra şehre yeniden neşe getirir. Fekeli ve Züleyha'nın şahitliğinde neşe içinde bir düğün yaşanacaktır. Ancak düğün boyunca Fikret yine gözünü Demir'den ayırmaz. Hatta düğün telaşının arasında, artık planının bir sonraki aşamasına geçecek fırsatı da bulur!

KADIN DAYANIŞMASI ÇUKUROVA'YI ZENGİNLEŞTİRİYOR!

Demir'in annesinin tüm hisselerini de devretmesinin ardından Züleyha hem toprakların hem şirketin yönetiminde yoğun bir iş hayatına başlar. Ama elbette, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde iş yapmaya alışılmış topraklarda bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Züleyha'nın kadın olmasını fırsat bilerek zorbalık yapan bir grup, karşılarında Züleyha'nın yanı sıra arkasında dimdik duran Sevda'yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm kadınlar da Züleyha'nın arkasında adeta ona bir kadın ordusu oluşturacaktır. Bu kadın dayanışması, aralarındaki başka savaşların kırgınlıklarını da yok etmeye başlar!

YILMAZ'IN 30 MİLYONU NEREDE?

Yılmaz'ın tüm mal varlığını satması, Behice ve Müjgan'ın tüm planlarını alt üst edecektir! Milyonlar gelecek diye otelde lüks bir hayat süren iki kadın, şimdi hem mirassız kalmanın hem de otelin parasını nasıl ödeyeceklerinin derdine düşecektir! Behice, o parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise Fekeli'nin yanına da dönemeyeceklerinden, şehrin en ucuz oteline yerleşme planları yapar. Her ikisi de kayıp milyonların Züleyha'da olduğundan emindir.

FİKRET VE ÜMİT'İN PLANI NE?

Ümit, Çukurova'ya bir an önce yerleşmek için ev ararken, Demir ona büyük bir iyilik yapacaktır. Şehrin başhekimine destek olmanın görevi olduğunu söylese de bu Ümit ile yakınlaşması için bir fırsattır. Fikret ve Ümit ise Demir'in bu jestini birlikte kutlayacak kadar planlarına sadıktırlar. İkisi, çok uzun zamandır bekledikleri bir döneme girmenin sevinci içindedir. Fikret, düğün telaşının arasında planlarının ikinci kısmını hayata geçirmiştir ve şimdi olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

ZÜLEYHA'NIN BULDUĞU MEKTUBU KİM BIRAKTI?

Züleyha, şirkete geldiğinde Demir için bırakılmış bir mektup bulur. Mektup, geçmişten bir konuşmayı anlatmaktadır ve altında isim yoktur. Çukurova'da Yamanların geçmişten gelen bir düşmanı mı vardır?

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizi oyuncuları kimdir?

Hünkar Yaman – Vahide Perçin
Demir Yaman – Murat Ünalmış
Yılmaz Akkaya – Uğur Güneş
Züleyha – Hilal Altınbilek
Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık
Gaffur – Bülent Polat
Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova
Haminne – Serpil Tamur
Saniye – Selin Yeninci
Çetin – Aras Şenol
Fikret Fekeli – Furkan Palalı
Sevda Çağlayan – Nazan Kesal

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm full izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm tek parça izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ne zaman, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm kıyafetleri, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ilk sahne, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ön izleme, Bir Zamanlar Çukurova dizisi Yeni Son Bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 28 Ocak 2021, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm canlı izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm kesintisiz izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm 720p izle, Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok