Dizi Haberleri

Hercai 57. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 31 Ocak 2021 Hercai 57. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Hercai 57. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Hercai 57. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Hercai 57. Bölüm 31 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Hercai Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Azize'den geçmişin intikamını almaya kararlı olan Füsun, Harun'un vurulmasıyla bir kez daha bilenmiştir. Olan bitenden Azize'yi sorumlu tutar ve ona hayatının en büyük acısını yaşatmaya yemin eder. Bu sırada Cihan ise Yaren'i koruyabilmek için Azize'ye karşı bir oyun kurar. Dilşah'a ulaşabilmek için her yolu deneyen Miran, hepsi için çok önemli olacak bir karar alır. Sevdiği adamın annesine kavuşabilmesini her şeyden çok isteyen Reyyan da bu kararda Miran'a destek olur. Füsun'a engel olmak isteyen Azize, Hazar'ı ve Miran'ı koruyabilmek için hayatını ortaya koyarken Miran ise Dilşah'ın tek isteğini yerine getirmek üzere yola çıkar. Fakat onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

Hercai 57. Bölüm Fragmanı

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü
Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin
Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan
Azize Aslanbey – Ayda Aksel
Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer
Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu
Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar
Gönül Aslanbey – Oya Unustası
Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan
Cihan Şadoğlu – Serdar Özer
Yaren Şadoğlu – İlay Erkök
Zehra Şadoğlu – Feride Çetin
Fırat Demiralp – Cahit Gök
Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek

Hercai 57. Bölüm izle, Hercai 57. Bölüm full izle, Hercai 57. Bölüm tek parça izle, Hercai 57. Bölüm ne zaman, Hercai 57. Bölüm kıyafetleri, Hercai 57. Bölüm ilk sahne, Hercai 57. Bölüm ön izleme, Hercai dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hercai Dizisi 31 Ocak 2021, Hercai 57. Bölüm canlı izle, Hercai 57. Bölüm kesintisiz izle, Hercai 57. Bölüm 720p izle, Hercai 57. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok