Dizi Haberleri

Maraşlı 4. Bölüm izle; Özeti, Tanıtımı, Fragmanı, 1 Şubat 2021 Maraşlı 4. Bölüm, Full izle, Tek Parça izle

Maraşlı 4. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, yeni son bölüm Maraşlı 4. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam canlı ekrana geldi. Ekranların beğeniyle izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Maraşlı 4. Bölüm 1 Şubat 2021 tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Maraşlı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Maraşlı, Mahur'a onu öldürmek isteyenin aile içinden biri olduğunu söyler ve şüphelerinin sebebini anlatır. Mahur delirecek gibi olur. Maraşlı, Savaş'ın hapiste çok kalmayacağından emindir. Mahur, Maraşlı'ya inanacak mı? Mahur, ailesinden birinin onu öldürmek istediği gerçeği ile mücadele etmekte zorlanır. Maraşlı haklı mıdır? Gerçekten ailesinden biri Mahur'un ölmesini mi istemektedir? Maraşlı ise bu gerçeğe ulaşabilmek için Mahur'la birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyler. 

Mahur, Maraşlı'yı dinleyecek mi? Savaş, tutuksuz yargılanma talebi ile serbest bırakılır. Artık tüm aile üyeleri hem Mahur için hem de kendileri için korkmaya başlarlar. Hayatı hala tehlikede olan Mahur için Savaş yeni bir anlaşma yapmak ister. Mahur ve ailesi Savaş'ın anlaşma isteğini kabul edecek mi? Maraşlı, hayatı tehlikede olan Mahur'u korumak için onu ıssız bir dağ evine getirir. Bu durum Türel ailesinde panik yaratır. Maraşlı, Mahur'u ailesinden bile koruması gerektiğini düşünmektedir. Dağ evinin ziyaretçisi kim olacaktır?

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı

Maraşlı dizi oyuncuları kimdir?

Burak Deniz, Maraşlı
Alina Boz, Mahur
Kerem Atabeyoğlu
Saygın Soysal
Rojda Demirer
Neslihan Acar
Cemil Büyükdöğerli
Ahmet Varlı
Melis İşiten
Serhat Parıl
Cihan Yenici
Sinem Akyol
Türkü Su Demirel
Gizem Kala
Bedriye Rosa Çelik
Serhat Kılıç

Maraşlı 4. Bölüm izle, Maraşlı 4. Bölüm full izle, Maraşlı 4. Bölüm tek parça izle, Maraşlı 4. Bölüm ne zaman, Maraşlı 4. Bölüm kıyafetleri, Maraşlı 4. Bölüm ilk sahne, Maraşlı 4. Bölüm ön izleme, Maraşlı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Maraşlı Dizisi 1 Şubat 2021, Maraşlı 4. Bölüm canlı izle, Maraşlı 4. Bölüm kesintisiz izle, Maraşlı 4. Bölüm 720p izle, Maraşlı 4. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok