Dizi Haberleri

Menajerimi Ara 23. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 31 Ocak 2021 Menajerimi Ara 23. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Menajerimi Ara 23. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Menajerimi Ara 23. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Menajerimi Ara 23. Bölüm 31 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Serkan’ın genç menajerlik sonucunu açıklaması herkesi şaşırtırken, EGO Ajans’ta dengelerin değişmesine sebep olur. Kıraç ve Mayda, Beren’i bulmak için bir araya gelirken, Serkan ve Feris de temsil ettikleri oyuncu ve yönetmen ile ilgili çıkan krizi çözmek için karşı karşıya gelirler. Çınar’ın oyuncusu, film projesi için tanıdığı genç ve hevesli bir oyuncu adayını önerir. Genç oyuncu adayının beklenilenden daha farklı biri çıkması ise işleri karıştırırken, Çınar ve Dicle bu sorunu çözmek için birlikte hareket eder. Kıraç ise Serkan’la ilgili araştırmalar yapmaya başlar. 

Barış’ın sette yaşadığı beklenmedik bir olay herkesi telaşlandırır. Serkan’ın Feris’e yaptığı sürpriz teklif kafaları karıştırırken, Dicle ve Barış nihayet baş başa kalırlar. Ancak, gizemli birinin Barış ve Dicle ile ilgili atacağı adım ilişkilerini tehlikeye sokacaktır.

Menajerimi Ara 23. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay
Feris – Canan Ergüder
Çınar – Fatih Artman
Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
Dicle – Ahsen Eroğlu
Barış – Deniz Can Aktaş
Emrah – Semi Sırtıkkızıl
Gülin – Gamze Karaduman

Menajerimi Ara 23. Bölüm izle, Menajerimi Ara 23. Bölüm full izle, Menajerimi Ara 23. Bölüm tek parça izle, Menajerimi Ara 23. Bölüm ne zaman, Menajerimi Ara 23. Bölüm kıyafetleri, Menajerimi Ara 23. Bölüm ilk sahne, Menajerimi Ara 23. Bölüm ön izleme, Menajerimi Ara dizisi Yeni Son Bölüm izle, Menajerimi Ara Dizisi 31 Ocak 2021, Menajerimi Ara 23. Bölüm canlı izle, Menajerimi Ara 23. Bölüm kesintisiz izle, Menajerimi Ara 23. Bölüm 720p izle, Menajerimi Ara 23. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok