Dizi Haberleri

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 31 Ocak 2021 Tövbeler Olsun 24. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Tövbeler Olsun 24. Bölüm 31 Ocak 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Namzet ‘in Anıl’a evlilik sözleşmesi imzalatmak istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman bu duruma engel olmak için harekete geçer. Ertan ise evlilik sözleşmesi ile zor durumda bıraktığı Anıl’ın yeni bir sırrını daha öğrenmiştir. Tüm bunlar olurken Buğra ve Aylin'in düğünü için hazırlıklara devam eden Latife ve Hülya; modacı Aleyna'nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacaktır. Evlilik sözleşmesi ile ilgili yaşanan gerginliğin ilişkilerine yansımasından korkan Buğra ve Aylin ise tedirgindir. 

Sayısı giderek artan altınları tüm ailenin merak konusu olan Kazım'ın şirketteki yeni pozisyonu ise ortalığı karıştıracaktır. Kazım'ın çoğalan altınlarının sırrı ise 'Enişte' de saklıdır. Tüm bunlar olurken Osman, Namzet için hazırladığı 'Dünür Sözleşmesi' ile herkesi şoke eder. İkili arasında başlayan büyük kavgaya ise yıllar sonra mahalleye geri dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale edecektir.

Anıl'ın sırrını öğrenen Nazmiye’nin tepkisi ne olacak? Anıl evlilik sözleşmesine imza atacak mı? Osman'ın 'Dünür Sözleşmesi' Namzet'i nasıl zor durumda bırakacak? İkili arasında yaşanan büyük kavgaya müdahale eden sürpriz isim Doktor Şevki Bey kim?

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç
Osman Necipli – Erkan Can
Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak
Buğra Horanta – Sercan Horanta
Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu
Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm full izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ilk sahne, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ön izleme, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 31 Ocak 2021, Tövbeler Olsun 24. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kesintisiz izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm 720p izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok