Dizi Haberleri

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle; Özeti, Tanıtımı, Fragmanı, 1 Şubat 2021 Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm, Full izle, Tek Parça izle

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, yeni son bölüm Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam canlı ekrana geldi. Ekranların beğeniyle izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm 1 Şubat 2021 tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Saldırıya uğrayan Başulu’ya Melikşah’ın teşvik etmesiyle geçmiş olsun için giden Zübeyde büyük bir sürprizle karşılaşmıştı. Zira Sencer’in annesi diye gittiği Başulu, yıllar önce saraydan sürgün edilmiş Kıpçakların kızı Başulu’dan başkası değildi. Başulu’yu gördüğü ilk anda tanıyan ve sırrı öğrenecek olan Zübeyde’nin tutumu ne olacaktır? Paydaşı oluverdiği bu tehlikeli sırrı Melikşah’a açacak mıdır?
 
Öte yandan Zübeyde’nin saraya gelmesiyle saraydaki dengeler Terken’in aleyhine değişmiş, hem başhatunluk makamından olmuş hem de Melikşah’tan uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Terken’i içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtaracak olan müjde ne olacaktır?
 
Başulu’yu ağır yaralayan, Korkut Bey’i şehit eden ve birçok masum insanın kanına giren Markus, Sencer’in intikamından nasıl kurtulacaktır?
 
Diğer taraftan Hasan Sabbah, peşine düşen Melikşah ve Nizamülmülk’ün gazabından kurtulmak için uçurumdan ölüme atlamıştı. Hasan Sabbah’ı pençesine düştüğü ölümden kurtaracak olan kişi kim olacaktır? Nasıl kurtaracaktır?
 
Sencer’in Faysal’dan alıp devlet adına el koyduğu altınlar onu haçlılara götürecek midir? Bu yolla Faysal’ın bir hain olduğu ortaya çıkacak mıdır? Haçlılar, Faysal’ın elinden alınan altınlarını Selçuklu’dan hangi yolla alacaklardır?
 
İlteber, Turna’nın içler acısı halini görüp kızının Faysal’la evlenmesine izin vermemişti. İlteber, Turna’nın Sencer ile evlenmesine müsaade edecek midir? Turna ile Sencer’in arasına giren soğukluğun sebebi ne olacaktır?

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm Fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu dizi oyuncuları kimdir?

Buğra Gülsoy- MELİKŞAH
Ekin Koç- SENCER
Hatice Şendil- TERKEN HATUN
Mehmet Özgür- NİZAMÜLMÜLK
Sevda Erginci- TURNA HATUN
Leyla Lydia Tuğutlu – ELÇİN HATUN
Gürkan Uygun – HASAN SABBAH
Bülent Alkış- ÖMER HAYYAM

Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm full izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm tek parça izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm ne zaman, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm kıyafetleri, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm ilk sahne, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm ön izleme, Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi 1 Şubat 2021, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm canlı izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm kesintisiz izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm 720p izle, Uyanış Büyük Selçuklu 19. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok