Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm izle Full Fragmanı 2 Şubat 2021 Tek Parça

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Ebru'nun ihanetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli'nin tüm ikazlarına rağmen Cihan'ı devre dışı bırakır ve Fuat'ı ortaya çıkarmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi şimdi de eşi Ceylan'ın hayatı için endişe etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm izle Didem'i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya'yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı'dan çıkarmak ister. Yaman Korkmaz'ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir muhalif edinmiştir. İdris Reis'e, doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir mücadeleye hazırdır.
 
EDHO 181. Bölüm izle Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırdığı Cihan'ın yeğeni Özcan'ı ekler. Özcan'ı Hızır Ali'nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman'ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki rekabeti daha da hareketlendirecektir. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi oyuncuları kimdir?

Oktay Kaynarca
Sanem Çelik
Ali Sürmeli
Hüseyin Avni Danyal
Yunus Emre Yıldırımer
Ozan Akbaba
Sabina Toziya
Turgay Tanülkü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm full izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm tek parça izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm ne zaman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm kıyafetleri, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm ilk sahne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm ön izleme, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizisi Yeni Son Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Dizisi 2 Şubat 2021, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm canlı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm kesintisiz izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm 720p izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm 1080p izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 2 Şubat 2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 181. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle


Hiç yorum yok