Dizi Haberleri

Menajerimi Ara 24. Bölüm

Menajerimi Ara 24. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, Menajerimi Ara 24. Bölüm tek parça olarak full HD izle yayınlandı işte detaylar.. Menajerimi Ara 24. Bölüm tek parça izlemek için yayında. Menajerimi Ara 24. Bölüm full izlenmek için yayında. Ekranları sevilen dizisi Menajerimi Ara 24. Bölüm full izle detayları tek parça halinde izlenebilecek.

Kefaret Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Menajerimi Ara 24. Bölüm izle Dicle’nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen’in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır. Feris’in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur.

Çınar’ın daha önce Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans’ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarına devam eder. Çınar bir yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar’ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

Menajerimi Ara 24. Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay
Feris – Canan Ergüder
Çınar – Fatih Artman
Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
Dicle – Ahsen Eroğlu
Barış – Deniz Can Aktaş
Emrah – Semi Sırtıkkızıl
Gülin – Gamze Karaduman

Menajerimi Ara 24. Bölüm izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm full izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm tek parça izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm ne zaman, Menajerimi Ara 24. Bölüm kıyafetleri, Menajerimi Ara 24. Bölüm ilk sahne, Menajerimi Ara 24. Bölüm ön izleme, Kefaret dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kefaret Dizisi 7 Şubat 2021, Menajerimi Ara 24. Bölüm canlı izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm kesintisiz izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm 720p izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok