Dizi Haberleri

Akrep 15. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri, 18 Mart 2021 Akrep izle, Tek Parça izle, Full izle

Akrep 15. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri, Akrep 15. Bölüm tek parça olarak full HD izle Akrep dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Akrep 15. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Akrep 15. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Akrep Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Akrep 15. Bölüm izle Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşırlar. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat mühlet verir. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Akrep 15. Bölüm full izle Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif eder. Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili planını Duru’ya sunar ve onu ikna etmeye çalışır.

Akrep 15. Bölüm Fragmanıdizi fragmanları izle Akrep 15. Bölüm izle, Akrep 15. Bölüm full izle, Akrep 15. Bölüm tek parça izle, Akrep 15. Bölüm ne zaman, Akrep 15. Bölüm kıyafetleri, Akrep 15. Bölüm ilk sahne, Akrep 15. Bölüm ön izleme, Akrep dizisi Yeni Son Bölüm izle, Akrep Dizisi 18 Mart 2021, Akrep 15. Bölüm canlı izle, Akrep 15. Bölüm kesintisiz izle, Akrep 15. Bölüm 720p izle, Akrep 15. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok