Dizi Haberleri

Arıza 26. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri, 14 Mart 2021 Arıza izle, Tek Parça izle, Full izle

Arıza 26. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri, Arıza 26. Bölüm tek parça olarak full HD izle Arıza dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Arıza 26. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Arıza 26. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Arıza Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Arıza 26. Bölüm izle İhtiyar, Balaban’ın şartını kabul eder ve konsorsiyumda yeni bir dönem başlar.Ali Rıza, Halide’nin başına gelenlerden sonra Balaban’ın peşini bırakmamaya karar verir. Konsorsiyum toplandığında ise Ali Rıza yaptıklarıyla herkesi şoke eder.

Arıza 26. Bölüm Ali Rıza ve ailesi, Halide’yi istemeye gittikleri Haşmet’in evinde, hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya kalırlar. Ali Rıza her şeyi göze alır ve babasıyla ilgili gerçeklere ulaşabilmek için eski bir polisin peşine düşer. O esnada ise konsorsiyum aldığı kararla Ali Rıza’yı oyun dışında bırakacaktır.

Arıza 26. Bölüm FragmanıFull hd tek parça film izle Arıza 26. Bölüm izle, Arıza 26. Bölüm full izle, Arıza 26. Bölüm tek parça izle, Arıza 26. Bölüm ne zaman, Arıza 26. Bölüm kıyafetleri, Arıza 26. Bölüm ilk sahne, Arıza 26. Bölüm ön izleme, Arıza dizisi Yeni Son Bölüm izle, Arıza Dizisi 14 Mart 2021, Arıza 26. Bölüm canlı izle, Arıza 26. Bölüm kesintisiz izle, Arıza 26. Bölüm 720p izle, Arıza 26. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok