Dizi Haberleri

Benim Adım Melek 55. Bölüm izle

Benim Adım Melek 55. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Benim Adım Melek 55. Bölüm tek parça olarak full HD izle Benim Adım Melek dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Benim Adım Melek 55. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Benim Adım Melek 55. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Benim Adım Melek Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Benim Adım Melek 55. Bölüm izle Melek’in Karadağ konakta herkesin içinde evlenmeyeceğini söylemesi iki aile arasına bomba gibi düşer. Kadriye’nin ad koyma töreni dağılırken, herkes cevabını aradığı sorularla konağına çekilir. En güzel günü yine Melek yüzünden yarım kalan Kadriye, acısını Mahmut’tan çıkarır. Melek’in sözleşmeyi öğrenmesinin verdiği üzüntüye bir de Halil’in hapse girmesi eklenir. Alpay, hastanede yaşam mücadelesi verirken Halil de tutuklanmıştır.

Benim Adım Melek 55. Bölüm full izle Halil’in tutuklanması iki ailenin arasını yeniden açacak mı? Acı haberi alan Defne ve Ömer balayını bırakıp geri dönerler. Zümrüt’ün Defne’ye baskıları daha da artar. Ömer ve Defne’nin evliliği, iki ailenin yaşadığı acıya dayanabilecek mi? Funda, tapuya gelmeyen Alpay’ın gerçek niyetini öğrenince ne yapacak? Vildan, olan biten için Kenan’ı arayıp hesap sorar. Kenan duydukları karşısında ne yapacak? Alpay’ın belalarından kurtulmak için yok olmasını isterken, şimdi yaşaması için dua eden iki aile Halil’i kurtarabilecek mi?      

Benim Adım Melek 55. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir?

Melek – Nehir Erdoğan

Halil – Kutsi

Nefise – Şerif Sezer

Alpay – Kaan Çakır

Ömer – Mustafa Mert Koç

Defne – Rabia Soyturk

Kerem – Ulvi Kahyaoğlu

Funda – Ece Özdikici

Benim Adım Melek 55. Bölüm izle, Benim Adım Melek 55. Bölüm full izle, Benim Adım Melek 55. Bölüm tek parça izle, Benim Adım Melek 55. Bölüm ne zaman, Benim Adım Melek 55. Bölüm kıyafetleri, Benim Adım Melek 55. Bölüm ilk sahne, Benim Adım Melek 55. Bölüm ön izleme, Benim Adım Melek dizisi Yeni Son Bölüm izle, Benim Adım Melek Dizisi 3 Mart 2021, Benim Adım Melek 55. Bölüm canlı izle, Benim Adım Melek 55. Bölüm kesintisiz izle, Benim Adım Melek 55. Bölüm 720p izle, Benim Adım Melek 55. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok