Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri, 16 Mart 2021 Arıza izle, Tek Parça izle, Full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm tek parça olarak full HD izle Arıza dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Arıza Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm izle Hızır Çakırbeyli’nin aklanmak için içerde verdiği mücadelenin en büyük destekçisi eşi Ceylan Çakırbeyli olur. Eşinin de yardımıyla özgürlüğüne kavuşan Hızır Çakırbeyli, kendisine kurulan kumpasla birlikte harekete geçer. Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın yanına giden Hızır Çakırbeyli, vereceği mücadelede onu dimdik ayakta görmek ister. Amcasının aksine kendi planlarını yapmaya başlayan Alpaslan Çakırbeyli ise Pınar’ın yardımıyla iyileşmeye başlar ve bunu herkesten saklar.

EDHO 186. Bölüm izle Hızır Çakırbeyli ile verdiği mücadelede cephe cephe kaybeden Tuncay, ele geçiremediği masayı yok etmek için plan yapar. Selman Korkmaz ve Demir’le işbirliği yapan Tuncay, bağlı olduğu şebekenin adına tüm masayı yok etmesi için İshak’a talimat verir. İtibarı için her şeyi yapmaya hazır olan İdris Reis, kardeşi Demir’in Tuncay’la yaptığı plandan habersizdir. Abisinden gizli hareket eden Demir ise Façalı ailesinin içinde olan Selçuk üstünden oyun kurar. Demir’in kurduğu oyunu farkeden Behzat Façalı’nın hareketi ise ağır olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm Fragmanıdizi fragmanları izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm full izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm tek parça izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm ne zaman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm kıyafetleri, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm ilk sahne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm ön izleme, Arıza dizisi Yeni Son Bölüm izle, Arıza Dizisi 16 Mart 2021, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm canlı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm kesintisiz izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm 720p izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 186. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok