Dizi Haberleri

Güzelliğin Portresi izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Güzelliğin Portresi, Tek Parça izle, Full izle

Güzelliğin Portresi izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Güzelliğin Portresi tek parça olarak full HD izle Güzelliğin Portresi filmi detayları için tıkla. Güzelliğin Portresi ekranlara geldi.

Güzelliğin Portresi Film Tanıtım Özeti

Güzelliğin Portresi izle Genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur.

Güzelliğin Portresi Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır.

Güzelliğin Portresi FragmanıGüzelliğin Portresi izle, Güzelliğin Portresi full izle, Güzelliğin Portresi tek parça izle, Güzelliğin Portresi ön izleme, Güzelliğin Portresi dizisi Yeni Son Bölüm izle, Güzelliğin Portresi kesintisiz izle, Güzelliğin Portresi 720p izle, Güzelliğin Portresi 1080p izle


Hiç yorum yok