Dizi Haberleri

Hekimoğlu 39. bölüm izle

Hekimoğlu 39. bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Hekimoğlu 39. bölüm tek parça olarak full HD izle Hekimoğlu dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Hekimoğlu 39. bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Hekimoğlu 39. bölüm tek parça internette yayınlandı.

Hekimoğlu Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Hekimoğlu 39. bölüm izle 16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak unsurudur. Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmektir. Bu yüzden hastaneyi birbirine katar, ta ki kendi durumu da kötüleşinceye kadar.

Hekimoğlu 39. bölüm Full izle Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tüm itirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia etmektedir. Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girer. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanmaktadır. Hekimoğlu’nun, İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti yoktur. 

Hekimoğlu 39. bölüm Fragmanı

Hekimoğlu dizi oyuncuları kimdir?

Ateş Hekimoğlu – Timuçin Esen

Orhan Yavuz – Okan Yalabık

İpek Tekin – Ebru Özkan Saban

Mehmet Ali Çağlar – Kaan Yıldırım

Emre Acar – Aytaç Şaşmaz

Zeynep Can – Damla Colbay

Hekimoğlu 39. bölüm izle, Hekimoğlu 39. bölüm full izle, Hekimoğlu 39. bölüm tek parça izle, Hekimoğlu 39. bölüm ne zaman, Hekimoğlu 39. bölüm kıyafetleri, Hekimoğlu 39. bölüm ilk sahne, Hekimoğlu 39. bölüm ön izleme, Hekimoğlu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hekimoğlu Dizisi 2 Mart 2021, Hekimoğlu 39. bölüm canlı izle, Hekimoğlu 39. bölüm kesintisiz izle, Hekimoğlu 39. bölüm 720p izle, Hekimoğlu 39. bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok