Dizi Haberleri

Hercai 62. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça

Hercai 62. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Hercai 62. Bölüm tek parça olarak full HD izle Hercai dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Hercai 62. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Hercai 62. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Hercai Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Hercai 62. Bölüm izle Midyat’a İstanbul’dan işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklık teklif edip aynı zaman da Torunu Reyyan’ı da ister. Ancak güçlü bir aile reisi Nasuh’un güçlü bir servete sahip olan Miran için çok daha farklı planlar içindedir. Ona torununu verecektir ancak istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı planları çerçevesinde ikana etmeye çalışırken aynı zaman da Miran’ ın planlarından da hiç haberi yoktur. 

Hercai 62. Bölüm full izle İki adam arasındaki planların sonunda verecekleri karar merakla beklenirken, haberler Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecek. Midyat’ın binlerce yıllık tarih kokan kokan geçmiş izleri arasında yaşanan bu büyük aşk hikayesi iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? Midyat’ın güzelliği Reyyan’ı İstanbullu yakışıklı bir işadamı ile karşılayacak mı? Hercai ilk bölümde ilk görüşte aşkla büyük bir imtihana şahit olacak!

Hercai 62. Bölüm Fragmanı

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü

Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin

Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan

Azize Aslanbey – Ayda Aksel

Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer

Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu

Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar

Gönül Aslanbey – Oya Unustası

Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan

Cihan Şadoğlu – Serdar Özer

Yaren Şadoğlu – İlay Erkök

Zehra Şadoğlu – Feride Çetin

Fırat Demiralp – Cahit Gök

Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek

Hercai 62. Bölüm izle, Hercai 62. Bölüm full izle, Hercai 62. Bölüm tek parça izle, Hercai 62. Bölüm ne zaman, Hercai 62. Bölüm kıyafetleri, Hercai 62. Bölüm ilk sahne, Hercai 62. Bölüm ön izleme, Hercai dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hercai Dizisi 7 Mart 2021, Hercai 62. Bölüm canlı izle, Hercai 62. Bölüm kesintisiz izle, Hercai 62. Bölüm 720p izle, Hercai 62. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok