Dizi Haberleri

Hesapta Aşk izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Hesapta Aşk, Tek Parça izle, Full izle

Hesapta Aşk izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Hesapta Aşk tek parça olarak full HD izle Hesapta Aşk filmi detayları için tıkla. Hesapta Aşk ekranlara geldi.

Hesapta Aşk Film Tanıtım Özeti

Hesapta Aşk izle Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için annesinden habersiz Ankara’dan İstanbul’a gitmeyi planlayan Ezgi ve en yakın arkadaşı Didem’in başından geçen macerayı anlatan filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan ve Kutay Kalabalık rol alıyor.

Hesapta Aşk Yönetmenliğini Kristal Elma ödüllü reklam yönetmeni Gönenç Uyanık’ın yaptığı senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı, reklam dünyasının önemli prodüksiyon şirketlerinden DEPO film ve köklü film şirketi İmaj’ın yapımcılığını birlikte üstlendikleri film, yapım kalitesi ve gençlerin hayatına gerçekçi bakışıyla çok eğlendirecek. Hayatlarını sosyal medya çılgınlığı etrafında geçiren Ezgi ile Didem aşk uğruna yaptıkları bu eğlenceli yolculukta gençliğin hayat dolu enerjisi ve sosyal medyanın yarattığı ilüzyonlar birbirini tamamlayacak.

Hesapta Aşk FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Hesapta Aşk izle, Hesapta Aşk full izle, Hesapta Aşk tek parça izle, Hesapta Aşk ön izleme, Hesapta Aşk dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hesapta Aşk kesintisiz izle, Hesapta Aşk 720p izle, Hesapta Aşk 1080p izle


Hiç yorum yok