Dizi Haberleri

İncir Reçeli 2 izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, İncir Reçeli 2, Tek Parça izle, Full izle

İncir Reçeli 2 izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, İncir Reçeli 2 tek parça olarak full HD izle İncir Reçeli 2 filmi detayları için tıkla. İncir Reçeli 2 ekranlara geldi.

İncir Reçeli 2 Film Tanıtım Özeti

İncir Reçeli 2 izle Metin, sevdiği kadını, Duygu'yu kaybettikten sonra uzun süreli bir yas dönemine girer. İncir Reçeli filmini çekmiştir ama hayata karşı hiçbir arzusu kalmamıştır. Barda akşamları programa çıkan ve kendi şarkılarını söyleyen Metin'in yolu beklenmedik bir anda Gizem'le kesişir. Çaldığı barda barmen olarak işe başlayan Gizem, Metin'in duvarlarını aşabilecek midir? İkisi de geçmişinde benzer şeyler yaşamış bu iki insan arasında yeni bir hikaye mümkğn müdür?

İncir Reçeli 2 2011 yılında vizyona giren ilk İncir Reçeli filmi seyirciden yoğun ilgi görmüştü. Filmin başrolünde yine müzisyen ve oyuncu Halil Sezai Paracıkoğlu yer alırken, kadroda kendisine bu sefer Şafak Pekdemir eşlik ediyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini yine Aytaç Ağırlar'ın üstlendiği filmin yapımcısı ise BKM.

İncir Reçeli 2 Fragmanıİncir Reçeli 2 izle, İncir Reçeli 2 full izle, İncir Reçeli 2 tek parça izle, İncir Reçeli 2 ön izleme, İncir Reçeli 2 dizisi Yeni Son Bölüm izle, İncir Reçeli 2 kesintisiz izle, İncir Reçeli 2 720p izle, İncir Reçeli 2 1080p izle


Hiç yorum yok