Dizi Haberleri

Judas and the Black Messiah izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Judas and the Black Messiah, Tek Parça izle, Full izle

Judas and the Black Messiah izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Judas and the Black Messiah tek parça olarak full HD izle Judas and the Black Messiah filmi detayları için tıkla. Judas and the Black Messiah ekranlara geldi.

Judas and the Black Messiah Film Tanıtım Özeti

Judas and the Black Messiah izle Judas and the Black Messiah, Black Panther Party liderlerinden olan Fred Hampton’un hayatına odaklanıyor. Fred Hampton adında aktivist olan bir genç, siyah topluluğunun özgürlüğünü kazanması ve siyahların katledilmesine son vermek için savaşan Black Panther Party başkanlarından biri olur.

Judas and the Black Messiah Başkan Fred, bir nesle ayaklanmaları ve basıların karşısında olması için ilham kaynağı olur. Bu sırada hapis cezasına çarptırılan William O’Neal’a FBI bir anlaşma teklif eder. FBI, William’ın Fred’in partisini sızıp içeriden bilgi vermesi karşılığında ona özgürlük vaat eder. Anlaşmayı kabul eden William, yavaş yavaş Fred Hampton’un sonunu hazırlar.

Judas and the Black Messiah FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Judas and the Black Messiah izle, Judas and the Black Messiah full izle, Judas and the Black Messiah tek parça izle, Judas and the Black Messiah ön izleme, Judas and the Black Messiah dizisi Yeni Son Bölüm izle, Judas and the Black Messiah kesintisiz izle, Judas and the Black Messiah 720p izle, Judas and the Black Messiah 1080p izle


Hiç yorum yok