Dizi Haberleri

Maraşlı 8. Bölüm izle

Maraşlı 8. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Maraşlı 8. Bölüm tek parça olarak full HD izle Maraşlı dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Maraşlı 8. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Maraşlı 8. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Maraşlı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti


Maraşlı 8. Bölüm izle Savaş, yüzünde derin yanıklar ile hastaneye kaldırılır. Çok bitkin ve hasta olan Savaş sinir krizi geçirir. Uyandığında verdiği ilk emir “Maraşlı’yı bulun” olur. Savaş, Maraşlı’dan intikamını nasıl alacak? Hilal ve Kemal tarafından sorguya alınan ve duygularına yenik düşmemesi konusunda uyarı alan Maraşlı, planında değişiklik yapacak mı? Babasının yüzüne bakmayan Zeliş, Mahur’a çok yakın davranır.

Mahur, Maraşlı’ya ne kadar samimi davransa da Maraşlı ondan uzak durur. Zeliş’in taburcu olmasıyla Mahur, Maraşlı’nın evine gider. Maraşlı’dan şüphelenmeye başlayan Mahur, evi arayarak delil bulmaya çalışır. Mahur, Maraşlı’nın evinde ne gibi dellilere rastlayacak? Gerçekleri öğrenecek mi? Sinir krizi geçiren Necati babası Aziz’le ilk kez yüzleşir. Bu yüzleşmede geçmişin karanlık sırları su yüzüne çıkmaya başlar.

Maraşlı 8. Bölüm full izle Aziz, Sedef ve Ömer üçgeninde yaşanan olaylarda Necati nasıl bir rol üstlenmiştir? Maraşlı’ya karşı güveni sarsılan Mahur, ona koruma görevinden kovulduğunu söyler. Herkesten uzaklaşma kararı alan Mahur, yurt dışına gitmeye karar verir. Mahur’u durdurmak için havalimanına gitmeye karar veren Maraşlı, Mahur’u kararından vazgeçirebilecek mi?

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı

Maraşlı dizi oyuncuları kimdir?

Burak Deniz, Maraşlı

Alina Boz, Mahur

Kerem Atabeyoğlu

Saygın Soysal

Rojda Demirer

Neslihan Acar

Cemil Büyükdöğerli

Ahmet Varlı

Melis İşiten

Serhat Parıl

Cihan Yenici

Sinem Akyol

Türkü Su Demirel

Gizem Kala

Bedriye Rosa Çelik

Serhat Kılıç

Maraşlı 8. Bölüm izle, Maraşlı 8. Bölüm full izle, Maraşlı 8. Bölüm tek parça izle, Maraşlı 8. Bölüm ne zaman, Maraşlı 8. Bölüm kıyafetleri, Maraşlı 8. Bölüm ilk sahne, Maraşlı 8. Bölüm ön izleme, Maraşlı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Maraşlı Dizisi 1 Mart 2021, Maraşlı 8. Bölüm canlı izle, Maraşlı 8. Bölüm kesintisiz izle, Maraşlı 8. Bölüm 720p izle, Maraşlı 8. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok