Dizi Haberleri

Masumiyet 2. Bölüm izle

Masumiyet 2. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Masumiyet 2. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Masumiyet 2. Bölüm 3 Mart 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Masumiyet Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Masumiyet 2. Bölüm izle İlker Ilgaz’ın kendi düğününde gözaltına alınmasıyla başlayan yeni süreç, yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralar. Üstü kapatılmış gerçekler ve görmezden gelinen yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkarken, Bahar ve Hale çocukları uğruna karşı karşıya gelir. ‘Benim oğlum yapmaz’ sözünden dönmeyen Hale, İlker’in imajını kurtarmak için harekete geçer ve İrem’le, İlker’in cezaevinde evlenmelerine ön ayak olur.

Masumiyet 2. Bölüm full izle Kızının gizlice evlenmesiyle deliye dönen Harun ise çoktan tarafını seçmiştir. İrem, babasının tüm çabasına rağmen, tamamen kayınvalidesinin kontrolüne geçer. Bahar, kızının yoğun bakımdan çıkmasını adalete sığınarak beklerken, Ilgaz’lar sayesinde sınırsız gücün nasıl bir şey olduğu gerçeğiyle de tanışmak üzeredir. Ela’nın gözünü açmasıyla nefesler tutulur ve dava süreci başlar. İlker’in savunma stratejisi ise son derece acımasızdır.      

Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı

Masumiyet dizi oyuncuları kimdir?

Hülya Avşar,

Mehmet Aslantuğ,

Deniz Çakır

Serkay Tütüncü,

İlayda Alişan,

Deniz Işın,

Selen Uçer,

Tolga Güleç,

Neslihan Arslan,

Asena Tuğal,

Ertuğrul Postoğlu,

Alayça Öztürk Gidişli,

Kimya Gökçe Aytaç,

Gizem Ergün,

Asena Keskinci,

Ozan Kaya Oktu

Rüçhan Çalışkur

Masumiyet 2. Bölüm izle, Masumiyet 2. Bölüm full izle, Masumiyet 2. Bölüm tek parça izle, Masumiyet 2. Bölüm ne zaman, Masumiyet 2. Bölüm kıyafetleri, Masumiyet 2. Bölüm ilk sahne, Masumiyet 2. Bölüm ön izleme, Masumiyet dizisi Yeni Son Bölüm izle, Masumiyet Dizisi 3 Mart 2021, Masumiyet 2. Bölüm canlı izle, Masumiyet 2. Bölüm kesintisiz izle, Masumiyet 2. Bölüm 720p izle, Masumiyet 2. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok