Dizi Haberleri

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Masumlar Apartmanı 24. Bölüm 2 Mart 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer. Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister. Masumlar Apartmanı 24. Bölüm full izle Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar. 

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu – Han Derenoğlu

Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir/Derenoğlu

Ezgi Mola – Safiye Derenoğlu

Merve Dizdar – Gülben Derenoğlu

Gizem Katmer – Neriman Derenoğlu

Metin Coşkun – Hikmet Derenoğlu

Açelya Devrim Yılhan – Hasibe Derenoğlu

Tansel Öngel – Naci Ataç

Atilla Şendil – Memduh

Emir Özden – Ege Özdemir

Mert Asutay – Haluk Özdemir

Ceren Yüksekkaya – Ela Özdemir

Esra Ruşan – Esra Şafak

Uğur Uzunel – Esat Bilen

Barış Bağcı – Cüneyt

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm full izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ne zaman, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm kıyafetleri, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ilk sahne, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ön izleme, Masumlar Apartmanı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Masumlar Apartmanı Dizisi 2 Mart 2021, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm canlı izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm kesintisiz izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm 720p izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok