Dizi Haberleri

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 9 Mart 2021 Masumlar Apartmanı izle, Tek Parça izle, Full izle

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı 25.Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle İnci, Han’la karşılaşmasının ardından altüst olur. Karşısındaki sorun İnci’yi bile aşacak kadar büyük, kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşıktır. Han ise yine kaybetme korkusunun esiri olmuş, perişan halde İnci’nin kararını bekler. Neriman’ın evde neden olduğu bir kriz, Safiye için doğum gününü daha baştan kabusa dönüştürür. Üstüne kimsenin bu özel günü önemsememesi Safiye’nin içindeki yaralı çocuğu iyice hırçınlaştırır, Naci de dahil herkesle gerilmesine sebep olur.  
 
Masumlar Apartmanı 25.Bölüm Full izle Gülben ise Esat’ın çay davetinin heyecanı içindedir. Safiye’ye yakalanmadan evden çıkmak için plan yapar. Gamze, Neriman’ın da yardımıyla Ege’nin babası Haluk’la tanışmaya gelir. Heyecanla geldiği evde hem Gamze’yi hem de diğerlerini kötü bir sürpriz bekler. İnci, Han’la ilişkilerini sadece bir şartla sürdürebileceklerini söyler. Bu şart, Han’ı hiç beklemediği yerden vurur. 

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu – Han Derenoğlu

Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir/Derenoğlu

Ezgi Mola – Safiye Derenoğlu

Merve Dizdar – Gülben Derenoğlu

Gizem Katmer – Neriman Derenoğlu

Metin Coşkun – Hikmet Derenoğlu

Açelya Devrim Yılhan – Hasibe Derenoğlu

Tansel Öngel – Naci Ataç

Atilla Şendil – Memduh

Emir Özden – Ege Özdemir

Mert Asutay – Haluk Özdemir

Ceren Yüksekkaya – Ela Özdemir

Esra Ruşan – Esra Şafak

Uğur Uzunel – Esat Bilen

Barış Bağcı – Cüneyt

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm full izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm ne zaman, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm kıyafetleri, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm ilk sahne, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm ön izleme, Masumlar Apartmanı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Masumlar Apartmanı Dizisi 9 Mart 2021, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm canlı izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm kesintisiz izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm 720p izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok