Dizi Haberleri

Menajerimi Ara 28. Bölüm izle Full Tek Parça

Menajerimi Ara 28. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Menajerimi Ara 28. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Menajerimi Ara 28. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Menajerimi Ara 28. Bölüm izle Dicle’yle çıkan haberlerin ardından Barış’ın yapacağı hamleler herkes için işleri daha çok zorlaştırır. Feris’in hamileliğini öğrenen Serkan, bunun üzerine ona yaklaşmanın yollarını arar. Barış’ın annesi Ayla’nın gelişi ise Dicle ve Barış’ı etkiler. Çınar ve Feris, yeni işleri için gizli planlar yaparken sürpriz bir isme yakalanırlar. 

Menajerimi Ara 28. Bölüm full izle Bu durum, Feris’in kendisiyle ilgili bir gerçeği itiraf etmesine neden olur. Dicle’nin, Ömer’le yapacağı sürpriz görüşme hiç beklenmedik olayların yaşanmasına sebep olur. Kıraç, bir oyuncusunun tiyatro provasında yaşadığı krizi çözmeye çalışırken, ajansın gündemindeki tazminat meselesi herkesi karşı karşıya getirir. Bu duruma sebep olan kişiyle ilgili yapacakları hamle ise merak konusu olur.

Menajerimi Ara 28. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay

Feris – Canan Ergüder

Çınar – Fatih Artman

Peride – Ayşenil Şamlıoğlu

Dicle – Ahsen Eroğlu

Barış – Deniz Can Aktaş

Emrah – Semi Sırtıkkızıl

Gülin – Gamze Karaduman

Menajerimi Ara 28. Bölüm izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm full izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm tek parça izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm ne zaman, Menajerimi Ara 28. Bölüm kıyafetleri, Menajerimi Ara 28. Bölüm ilk sahne, Menajerimi Ara 28. Bölüm ön izleme, Menajerimi Ara dizisi Yeni Son Bölüm izle, Menajerimi Ara Dizisi 7 Mart 2021, Menajerimi Ara 28. Bölüm canlı izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm kesintisiz izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm 720p izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok