Dizi Haberleri

Tom ve Jerry izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Tom ve Jerry, Tek Parça izle, Full izle

Tom ve Jerry izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Tom ve Jerry, Tek Parça izle, Full izle

Tom ve Jerry izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Tom ve Jerry tek parça olarak full HD izle Tom ve Jerry filmi detayları için tıkla. Tom ve Jerry ekranlara geldi.

Tom ve Jerry Film Tanıtım Özeti

Tom ve Jerry izle, film, full hd izle, tek parça izle, türkçe dublaj izle Tom & Jerry, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Kayla, yeni işi için oldukça heyecanlıdır. Posh Otel’de çalışmaya başlayan Kayla, kendisini kanıtlamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Otel’de gerçekleştirilecek olan büyük bir düğün organizasyonunun hazırlığı sürmektedir ve sinir bozucu fare Jerry, düğünü mahvetmek için hazır bir şekilde beklemektedir.

Tom ve Jerry filmi full hd tek parça izle İşini garantilemek isteyen ve bu yüzden düğünü herhangi bir şeyin bozmasına engel olmak için çalışan Kalya, Jerry’yi etkilesiz hale getirmenin yolunu arar. Jerry’nin tüm geceyi mahvetmesini önlemek için de Tom adındaki bir sokak kedisinden yardım ister. Şeytani patronunun kendisini kapının önüne koymasını engellemek için Kayla, Tom birlikte hareket edip Jerry’yi durdurmanın yolunu bulmalıdır.

Tom ve Jerry FragmanıNetflix Haberleri Tom ve Jerry izle, Tom ve Jerry full izle, Tom ve Jerry tek parça izle, Tom ve Jerry ön izleme, Tom ve Jerry dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tom ve Jerry kesintisiz izle, Tom ve Jerry 720p izle, Tom ve Jerry 1080p izle


Hiç yorum yok