Dizi Haberleri

Tövbeler Olsun 28. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 11 Mart 2021 Tövbeler Olsun izle, Tek Parça izle, Full izle

Tövbeler Olsun 28. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Tövbeler Olsun 28. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Tövbeler Olsun 28. Bölüm 11 Mart 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Tövbeler Olsun 28. Bölüm izle Araları düzelen inatçı ikilinin tekrar büyük bir kavgaya tutuşmasıyla Namzet’ in başına olmadık bir iş gelir. Kavga sırasında kafasına isabet eden tabak yüzünden Namzet Horanta hafızasını kaybeder. Tüm aile büyük bir şok yaşarken, Osman ise olan bitene bir türlü inanmak istemez. Dr. Şevki Bey’in müdahalesiyle birlikte ise Namzet ‘in gerçekten hafızasını kaybettiğine ikna olan Osman kendini suçlar ve bu durumu çözmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Tövbeler Olsun 28. Bölüm izle Babasının durumu yüzünden büyük üzüntü yaşayan Nazmiye ise çareyi Anıl ile konuşarak nikah tarihini ertelemekte bulacaktır. Latife ise bir yandan kocasının başına gelenler yüzünden zor günler geçirirken bir yandan da Namzet ‘in annesi olduğunu zanneden Rukiye ile baş etmeye çalışır. Öte yandan Aylin ise yeni iş başvurusu ile ilgili heyecan içindedir. Yeni işiyle beraber Aylin’in hayatına giren gizemli isimse Buğra’nın kıskançlık krizine girmesine sebep olacaktır.    

Tövbeler Olsun 28. Bölüm FragmanıTövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Tövbeler Olsun 28. Bölüm izle, Tövbeler Olsun 28. Bölüm full izle, Tövbeler Olsun 28. Bölüm tek parça izle, Tövbeler Olsun 28. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 28. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun 28. Bölüm ilk sahne, Tövbeler Olsun 28. Bölüm ön izleme, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 11 Mart 2021, Tövbeler Olsun 28. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 28. Bölüm kesintisiz izle, Tövbeler Olsun 28. Bölüm 720p izle, Tövbeler Olsun 28. Bölüm 1080p izle

Hiç yorum yok