Dizi Haberleri

Trendeki Kız izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Trendeki Kız, Tek Parça izle, Full izle

Trendeki Kız izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Trendeki Kız tek parça olarak full HD izle Trendeki Kız filmi detayları için tıkla. Trendeki Kız ekranlara geldi.

Trendeki Kız Film Tanıtım Özeti

Trendeki Kız full izle Gerilim ve gizem türü film işsizlik çeken, alkol problemleri olan ve günlerini tren yolculukları yapıp sorunsuz ve muhteşem çiftleri gözlemleyerek geçiren bir kadına odaklanıyor. Genç kadın mükemmel olduğunu düşündüğü bir çifti izlerken mükemmel çiftteki kadının cinayete kurban gitmesiyle sarsılıyor. Cinayetin gizemini çözmeye çalışan kadın cevapsız sorular içinde bir cevap arıyor.

Trendeki Kız izle Paula Hawkins'in dünya çapında 2 milyondan fazla satan romanından uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans, Allison Janney, Edgar Ramirez, Lisa Kudrow ve Laura Prepon gibi isimler yer alıyor. Duyguların Rengi ve Get On Up gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Tate Taylor, Trendeki Kız filminin de yönetmen koltuğunda yer alıyor.

Trendeki Kız FragmanıSinema Haberleri Trendeki Kız izle, Trendeki Kız full izle, Trendeki Kız tek parça izle, Trendeki Kız ön izleme, Trendeki Kız dizisi Yeni Son Bölüm izle, Trendeki Kız kesintisiz izle, Trendeki Kız 720p izle, Trendeki Kız 1080p izle


Hiç yorum yok