Dizi Haberleri

Varsity Blues Operasyonu izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Varsity Blues Operasyonu, Tek Parça izle, Full izle

Varsity Blues Operasyonu izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Varsity Blues Operasyonu tek parça olarak full HD izle Varsity Blues Operasyonu filmi detayları için tıkla. Varsity Blues Operasyonu ekranlara geldi.

Varsity Blues Operasyonu Film Tanıtım Özeti

Varsity Blues Operasyonu izle ABD’nin zengin ve ünlü ailelerinin çocukları, girmeye hak etmedikleri halde ülkenin en iyi üniversitelerine yerleştirildi. Belgeselde, gençleri üniversitelere yerleştirmek için yapılan sahtekarlık gözler önüne seriliyor.

Varsity Blues Operasyonu Skandalının merkezindeki adam olan Rick Singer’ın zengin ailelerinin çocuklarını istedikleri üniversitelere yerleştirmek için yaptıklarının anlatıldığı belgeselde, Singer ve müşterileri arasındaki konuşmalara da yer veriliyor.

Varsity Blues Operasyonu FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Varsity Blues Operasyonu izle, Varsity Blues Operasyonu full izle, Varsity Blues Operasyonu tek parça izle, Varsity Blues Operasyonu ön izleme, Varsity Blues Operasyonu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Varsity Blues Operasyonu kesintisiz izle, Varsity Blues Operasyonu 720p izle, Varsity Blues Operasyonu 1080p izle


Hiç yorum yok