Dizi Haberleri

Hercai 58. Bölüm

Hercai 58. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, Hercai 58. Bölüm tek parça olarak full HD izle yayınlandı işte detaylar.. Hercai 58. Bölüm tek parça izlemek için yayında. Hercai 58. Bölüm full izlenmek için yayında. Ekranları sevilen dizisi Hercai 58. Bölüm full izle detayları tek parça halinde izlenebilecek.

Hercai Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Hercai 58. Bölüm izle Dilşah’ın, Azize’yi yaralamasıyla tüm dengeler değişmiştir. Reyyan bir yandan Dilşah’ı korumak öte yandan da Azize’yi yaşatmak zorundadır. Ona bu zorlu sınavda destek verecek kişi ise Azra olacaktır. Füsun kızının yerini bilen tek kişiyi, Azize’yi öldürmek isterken yaşatmak zorunda kalacak ve en sonunda her şeyi alt üst edecek bir intikam alacaktır. Öte yandan Miran, Cihan’ı köşeye sıkıştırmıştır ancak onun Reyyan’ın bir şeyler sakladığına dair sözleriyle allak bullak olur. Reyyan ise Miran’dan daha fazla sır saklayamayacağına karar vermiştir. Bununla ilgili bir adım atar ancak hepsini bekleyen bir sürpriz vardır.

Hercai 58. Bölüm Fragmanı

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü
Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin
Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan
Azize Aslanbey – Ayda Aksel
Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer
Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu
Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar
Gönül Aslanbey – Oya Unustası
Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan
Cihan Şadoğlu – Serdar Özer
Yaren Şadoğlu – İlay Erkök
Zehra Şadoğlu – Feride Çetin
Fırat Demiralp – Cahit Gök
Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek

Hercai 58. Bölüm izle, Hercai 58. Bölüm full izle, Hercai 58. Bölüm tek parça izle, Hercai 58. Bölüm ne zaman, Hercai 58. Bölüm kıyafetleri, Hercai 58. Bölüm ilk sahne, Hercai 58. Bölüm ön izleme, Hercai dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hercai Dizisi 7 Şubat 2021, Hercai 58. Bölüm canlı izle, Hercai 58. Bölüm kesintisiz izle, Hercai 58. Bölüm 720p izle, Hercai 58. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok