Dizi Haberleri

Hercai 61. Bölüm izle

Hercai 61. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, Hercai 61. Bölüm tek parça olarak full HD izle yayınlandı işte detaylar.. Hercai 61. Bölüm tek parça izlemek için yayında. Hercai 61. Bölüm full izlenmek için yayında. Ekranları sevilen dizisi Hercai 61. Bölüm full izle detayları tek parça halinde izlenebilecek.

Hercai Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Hercai 61. Bölüm izle Reyyan, verdiği zor kararın ardından yapılacak işler için kolları sıvamıştır. Kız çocuklarını okutmayı hedefleyen Umut Şadoğlu Vakfı hayata geçmeli, aile içindeki sorunlar çözülmeli, düşmanlıklar sona ermelidir. Umut’a elinden geldiğince güzel bir dünya bırakmalıdır… Şirketle ilgili anlaşmazlıklar yüzünden Fırat’la gerilen Miran ise karısındaki huzursuzluğu hissetmekte ve bunun sebebini bulmaya çalışmaktadır. 

Hercai 61. Bölüm full izle Öte yandan Hazar, Azize’den çekip gitmesini istemiştir. Azize’nin ise tek bir şartı vardır. Füsun, Azra’yı yeniden kazanmanın peşindeyken Dilşah ise Reyyan’dan kurtulmanın yollarını arar. Vakıf için düzenlenen yemekte sırlar gün yüzüne çıkarken Dilşah’ın bulduğu bir belge Reyyan’ı güç durumda bırakacaktır.

Hercai 61. Bölüm Fragmanı

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü

Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin

Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan

Azize Aslanbey – Ayda Aksel

Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer

Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu

Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar

Gönül Aslanbey – Oya Unustası

Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan

Cihan Şadoğlu – Serdar Özer

Yaren Şadoğlu – İlay Erkök

Zehra Şadoğlu – Feride Çetin

Fırat Demiralp – Cahit Gök

Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek

Hercai 61. Bölüm izle, Hercai 61. Bölüm full izle, Hercai 61. Bölüm tek parça izle, Hercai 61. Bölüm ne zaman, Hercai 61. Bölüm kıyafetleri, Hercai 61. Bölüm ilk sahne, Hercai 61. Bölüm ön izleme, Hercai dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hercai Dizisi 28 Şubat 2021, Hercai 61. Bölüm canlı izle, Hercai 61. Bölüm kesintisiz izle, Hercai 61. Bölüm 720p izle, Hercai 61. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok